Про компанію МобіЕра

МобіЕра - розпочала свою діяльність більше 10 років тому. На сьогодні наша мережа налічує більше 20 роздрібних магазинів в Україні. Ми займаємось торгівлею аксесуарів для мобільних телефонів та комплектуючих. За роки роботи ми завоювали хорошу репутацію і безліч задоволених відгуків як від споживачів так і від партнерів та постачальників.

Ми пропонуємо вам новий формат співпраці з клієнтами, вам непотрібно  витрачати свій час на перегляд безлічі типових сайтів з купою незрозумілих пропозицій, частини яких немає в наявності, розбиратися як замовити, як оплатити, де  отримати. В нас ви можете отримати весь спектр послуг онлайн.

Просто збережіть у себе на телефоні "мобільного помічника" та пишіть йому запити на товари та послуги з якими ми працюємо. Отримуйте реальні пропозиції, торгуйтеся, домовляйтеся, де, що, та коли отримати.

Зберігайте номер телефону +38 (068) 886 74 47, та пишіть у вайбері, наші консультанти зрадістю нададуть вам потрібну інформацію та допоможуть у вирішенні ваших запитань.